Ankieta

Ankieta

Serdecznie prosimy młodzież o wypełnienie kwestionariusza ankiety dot. zachowań zdrowotnych mieszkańców Jarosławia. Ankieta jest realizowana w ramach zadania „Klucz do zdrowia – działania dla dzieci, młodzieży i dorosłych”. Wyniki badań zostaną przedstawione na konferencji.

Dziękujemy bardzo za wypełnienie ankiety.

Aktywność fizyczna to wszystkie czynności i zajęcia, w czasie których praca Twojego serca przyśpiesza, masz poczucie, że „brak Ci tchu” (szybciej oddychasz). Aktywność fizyczna wiąże się z zajęciami WF w szkole, uprawianiem sportu, zabawami ruchowymi z kolegami, marszem do szkoły. Przykłady aktywności fizycznej to: bieg, szybki marsz, jazda na rowerze, taniec, jazda na łyżwach, gra w piłkę. Odpowiadając na następne pytanie oblicz, ile czasu łącznie przeznaczyłeś każdego dnia na aktywność fizyczną.

VIII. Jak często zwykle zjadasz śniadanie tzn. coś więcej niż szklankę mleka, herbaty lub innego napoju?

IX. Ile razy w tygodniu zwykle zjadasz lub pijesz niżej wymienione produkty?

X. Ile godzin dziennie w czasie wolnym zwykle oglądasz filmy lub programy w telewizji, na komputerze lub przez Internet (w tym You Tube lub podobne serwisy), DVD lub inne programy rozrywkowe? Zaznacz znakiem X jedną kratkę przy dniach, w których chodzisz do szkoły i dniach weekendu

XI. Ile godzin dziennie, w czasie wolnym, zwykle grasz w gry komputerowe lub na konsoli (np. Playstation, Xbox, GameCube), tablecie, czy smartfonie lub innym sprzęcie, z wyjątkiem gier ruchowych (np. na Playstation Move, Nintendo Wii)? Zaznacz znakiem X jedną kratkę przy dniach, w których chodzisz do szkoły i dniach weekendu.

XII. Ile godzin dziennie, w czasie wolnym, zwykle korzystasz z komputera, tabletu lub smartfona do innych celów (odrabianie lekcji, wysyłanie wiadomości e-mail, Tweeter, Facebook, Instagram, Snapchat, czatowanie, korzystanie z Internetu, itp.)? Zaznacz znakiem X jedną kratkę przy dniach, w których chodzisz do szkoły i dniach weekendu.


Comments are closed.