Sport dla małego i dużego

Sport dla małego i dużego

W  imieniu Koalicji Jarosławskie Kilometry Dobra 2018 serdecznie zapraszamy dzieci z klas I-III wraz z opiekunami (nauczyciele oraz rodzice lub dziadkowie) na wydarzenie promujące aktywność ruchową pod hasłem: „Sport dla małego i dużego” dnia  25 kwietnia 2018 od 9.00 – 13.00 do hali sportowej PWSTE w Jarosławiu. 

Celem organizacji wydarzenia jest zachęcenie do różnorodnej aktywności ruchowej, prezentacja kilku dyscyplin, które mogą uprawiać także dzieci. 

Prosimy o potwierdzenie przybycia grupy(formularz zgłoszenia poniżej) do dnia 23 kwietnia 2018 na adres email: jaroslawskiekilometrydobra@gmail.com

Prosimy o punktualne przybycie i  wyposażenie dzieci w obuwie halowe i luźny strój  umożliwiający  udział w grach i zabawach ruchowych.

Każdą  grupą będzie  opiekował się  jeden  wolontariusz.
Udostępniamy szatnię w celu przebrania,  pozostawienia swoich rzeczy.
Scenariusz  zakłada stacyjne  aktywności w grupach ok. 30 osób

Grupa kolejno przechodzi  przez stacje:
 I –  szkółka   badmintona
 II – piłkarskie abc,
III –  sprawni jak SMS ,
IV – gry i zabawy z animatorami, tor przeszkód.

 

W wyznaczonym  polu  będzie znajdowało się miejsce z tzw. „wędką szczęści”  z puszką kampanii  – 3zł  wrzucone do puszki kwestarskiej daje możliwość  wyciągnięcia upominku przygotowanego przez organizatorów. Wszystkie opakowania  zawierają  jakąś nagrodę. 

Po przejściu wszystkich 4 stacji grupa otrzymuje Dyplom i  powraca do  swojej placówki.  Czas pobytu grupy obliczamy na 90 minut. Zachęcamy, aby w konkurencjach przygotowanych przez nas wzięli udział także dorośli.

Uzyskane do puszek kwestarskich pieniądze  zasilą konto kampanii Jarosławskie Kilometry Dobra 2018.

 

 ZGŁOSZENIE :

Szkoła Podstawowa ……………………………………………………….

 

  Godzina Liczba dzieci Liczba opiekunów telefon kontaktowy do koordynatora grupy Uwagi
Klasa I 8.30-10.00        
Klasa II 10.15

– 11.45

       
Klasa III 12.00- 13.30        

Szanowni Państwo  Opiekunowie !!!

Bardzo prosimy o punktualne przybycie  i opuszczenie   imprezy,  ponieważ liczba szatni jest ograniczona, a zasady dobrej zabawy  ruchowej wymagają,  aby dzieci nie czekały na swoją kolejkę do danej stacji .

Jest to już druga impreza tego typu organizowana w ramach koalicji,  dlatego chcemy wykorzystać uwagi zebrane podczas ewaluacji poprzedniej. 

Z serdecznym pozdrowieniem
Teresa Krasnowska  
Jarosławskie  Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia


Comments are closed.