Zaproszenie do udziału w Pikniku z Funduszami Europejskimi

Zaproszenie do udziału w Pikniku z Funduszami Europejskimi

Szanowni Państwo,

w dniu 10 maja 2024 roku Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu organizuje po raz kolejny  obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną połączone w tym roku z imprezą pn. ” Integracyjny Piknik z Funduszami Europejskimi w Jarosławiu – 20 lat w UE ” w ramach ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W ramach Pikniku z Funduszami Europejskimi  promowane będą projekty współfinansowane m.in. z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, których beneficjentami są mieszkańcy Województwa Podkarpackiego.

Celem Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną jest uświadomienie społeczeństwu różnorodności i pokazanie możliwości osób z niepełnosprawnościami, a także zwrócenie uwagi na bariery (edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne itp.), które uniemożliwiają Im prowadzenie normalnego życia.

W załączeniu plakat promujący wydarzenie  – prosimy również o promocję wydarzenia.

Comments are closed.