Zaproszenie do współpracy placówek oświatowych -WOŚP 2019

Zaproszenie do współpracy placówek oświatowych -WOŚP 2019

Jarosław, 13 listopada 2018r.

SZANOWNI PAŃSTWO

DYREKTORZY SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI,

PLACÓWEK OŚWIATOWO – WYCHOWAWCZYCH

POWIATU JAROSŁAWSKIEGO

W związku z przygotowaniami do XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 roku uprzejmie informuję, że po raz piętnasty rozpoczął działanie sztab WOŚP nr 213 przy Jarosławskim Stowarzyszeniu Oświaty i Promocji Zdrowia. Jego szefem jest Teresa Krasnowska, której Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udzieliła specjalnego pełnomocnictwa.

Hasło tegorocznego finału „Pomaganie jest dziecinnie proste”, temat finału: na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  

Burmistrz Miasta Jarosławia pan Waldemar Paluch objął Patronat Honorowy nad wydarzeniami XXVII Finału WOŚP.

Miejscem działania sztabu jest klub Kuźnia Rynek 13a  w Jarosławiu – siedziba Jarosławskiego Stowarzyszenia Oświaty i Promocji Zdrowia.

W dniu finału – 13 stycznia 2019r. w celu sprawnej obsługi wszystkich wolontariuszy i zapewnienia odpowiednich warunków do przeliczania zawartości skarbonek kwestarskich sztab będzie korzystał z gościnności Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 im.Ks Piotra Skargi w Jarosławiu, ul Spytka 2.

 

W imieniu Sztabu zwracam się do Państwa Dyrektorów o udzielenie pomocy organizacyjnej w przygotowaniu XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jarosławiu i okolicach. 

Proszę o zachęcenie do współpracy z nami wolontariuszy, którzy będą mogli kwestować na ulicach oraz uczestniczyć w imprezach towarzyszących XXVII Finałowi. Zapraszam do współpracy nauczycieli, uczniów oraz rodziców, którzy zechcą towarzyszyć kwestarzom przyklejając serduszka i zachęcając do wsparcia WOŚP. Wzorem lat ubiegłych proszę o wyznaczenie osoby do kontaktu ze sztabem, koordynującej naborem wolontariuszy i serduszkowych.

Spotkanie osób reprezentujących szkoły odbędzie się 20 listopada br. (wtorek) o godzinie 1200 w Klubie Kuźnia, Rynek 13a .

W przypadku niemożności przybycia przedstawiciela Szkoły na spotkanie proszę o wyrażenie opinii o możliwościach współpracy ze sztabem przez kontakt za pomocą adresów internetowych tkrasnowska@op.pl lub za pomocą facebook sztaby wosp jaroslaw

Z poważaniem  

 Teresa Krasnowska – prezes JSOiPZ , szef sztabu WOŚP 213 Jarosław


Comments are closed.