Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

 Koordynatorzy Szkolni, Członkowie Jarosławskiego Stowarzyszenia Oświaty i Promocji Zdrowia Sympatycy! 
 
 1 grudnia zaczęliśmy korzystać z platformy Teams,  dedykowanej naszej  organizacji. Jej uruchomienie, które zawdzięczamy przychylności Microsoft   oraz sumiennej  i ofiarnej  pracy naszego koordynatora pana Roberta. Tym sposobem mamy nowe możliwości udoskonalania pracy zarówno na rzecz  Stowarzyszenia jak i  wykorzystania w  przedszkolu czy szkole, w której  pracujemy.
W związku z tym prosimy wszystkich, a w szczególności  tych z Państwa, którzy nie zrobili tego jeszcze,  o zalogowanie się do platformy i przesłanie za pomocą czatu potrzeb i oczekiwań  związanych z wykorzystaniem  nowego narzędzia.
Jesteśmy pewne, że tworzenie podzespołów tematycznych, wspólne realizowanie projektów i organizacja  zebrań i konferencji stanie się dla nas bardziej dostępna.
Prosimy  o zwrotną  informację w jak najszybszym czasie,  ponieważ  pragniemy zaplanować  nasze działania jeszcze przed przerwą świąteczna. Będziemy wdzięczne za zaangażowanie się tych koleżanek i kolegów, którzy  mają już doświadczenie  w pracy  z Teams. 
Comments are closed.