zaproszenie na szkolenie

zaproszenie na szkolenie

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Promujących Zdrowie Rejon Jarosław, Podkarpackiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących zdrowie oraz Partnerzy naszych działań, samorządowcy 

 

Zgodnie z Porozumieniem podpisanym w dniu 26 lutego 2002 r. pomiędzy Podkarpacką Siecią Szkół Promujących Zdrowie i Organami Prowadzącymi Szkoły Promujące Zdrowie oraz Komendą Powiatową Policji, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Polskim Czerwonym Krzyżem w sprawie wspierania rozwoju sieci szkól promujących zdrowie uprzejmie informuję, że doroczne szkolenie dyrektorów i koordynatorów odbędzie się w Krynicy Zdroju w dniach 11-13 kwietnia 2024r. 

Na podstawie diagnozy potrzeb wykonanej wśród szkolnych koordynatorów promocji zdrowia w bieżącym roku przyjęto jako priorytet szkolenia uznać temat:” Podnoszenie jakości wsparcia dla dzieci, uczniów i rodzin udzielanego w systemie oświaty poprzez rozwijanie współpracy wewnątrz- i międzyszkolnej, a także z podmiotami działającymi w innych sektorach”.

Koszt szkolenia od jednej osoby wynosi 850zł. Dla członków JSOiPZ, którzy mają opłaconą składkę członkowską do kwietnia 2024 r opłata wynosi 750zł.

W cenie szkolenia uwzględniono (opłata za 2 noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienką +opłaty klimatyczne, transport z Jarosławia do Krynicy i z powrotem, wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje + serwis kawowy podczas zajęć, materiały edukacyjne, bilety wstępu do obiektów turystycznych i honorarium dla szkoleniowca z Metis w Katowicach.

Zgłoszenia wg wzoru należy składać drogą e-mailową na adres jarosławskie.ngo@gmail.com Wpłaty należy dokonać na konto Jarosławskiego Stowarzyszenia Oświaty i Promocji Zdrowia BS 37 9096 0004 2001 00142670 0001

z dopiskiem opłata za szkolenie dyrektorów koordynatorów promocji zdrowia do dnia 3 kwietnia 2024r.

Comments are closed.