Komunikat

Komunikat

Szanowni Państwo   

Koordynatorki i  Koordynatorzy  Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie  oraz członkowie  Jarosławskiego Stowarzyszenia Oświaty i Promocji Zdrowia.

Ze względu na ogrom pracy związanej z organizacją konferencji „Razem dla zdrowia”  zebranie  koordynatorów nie odbędzie się 3 grudnia 2019r. ale zostaje przeniesione  na  10 grudnia 2019 roku – godz. 14.00.  

Chcąc  wyjść naprzeciw  Waszym potrzebom   szkoleniowym  bardzo prosimy o zarejestrowanie się na konferencję naukowo- szkoleniową, która organizowana jest  przez nas, jako forma doskonalenia  w zakresie promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej. Będzie też przydatna jako możliwość  wymiany doświadczeń w zakresie realizacji działań wychowawczych.

Ważność proponowanej problematyki potwierdza objęcie patronatem honorowym przez  Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, Starostę Powiatu Jarosławskiego i Burmistrza Miasta Jarosławia. 

Liczymy na udział przynajmniej 2 osób z każdej placówki  (koordynator i dyrektor  lub inny nauczyciel oraz chętni rodzice). Przewidziane są także warsztaty dla  pracowników  niepedagogicznych,  prosimy  o akces na sms do Ani Sawickiej 606 904 615 z podaniem imienia nazwiska i nazwy placówki (kwalifikuje się 25 pierwszych osób chętnych  z nauczycieli i 25 pierwszych osób z pracowników niepedagogicznych).

Bardzo prosimy o dopełnienie rejestracji na konferencję  do wtorku 3  grudnia br. 

Link:  https://razemdlazdrowia.konfeo.com/pl/groups

Pozdrawiam

Teresa  Krasnowska 

 

Comments are closed.